KLEJE               ZAPRAWY               POSADZKI               GIPSY                     GRUNTY                 INNE           

GS-1

GS-1 jest materiałem służącym do wykonywania gładzi gipsowych. Produkt ten dzięki swoim właściwościom nadaje się również do wypełniania rys i drobnych ubytków podczas prac remontowych i wykończeniowych.GS-1 może być stosowana na takich podłożach jak: tynki gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, tynki cementowo-wapienne oraz gładkie powierzchnie betonowe itp. Produkt  ten nadaje powierzchniom ścian i sufitów wyjątkową gładkość. Biały kolor tego materiału pozwala dodatkowo zmniejszyć zużycie farby podczas malowania.
DoP MG_GS_02_2014 A 06_16
14_SINIAT - Karta charakterystyki GS-1 07_04_2015
Cerapol Ekspert Karta techniczna GS-1
 

TMG-1

Tynk TMG-1 przeznaczony jest do wykonywania jednowarstwowych powłok tynkarskich ścian i stropów wewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, w budownictwie ogólnym i jednorodzinnym, jak również w hotelach, szpitalach i innych obiektach również o podwyższonej wilgotności względnej, nie przekraczającej 70%. Idealnie nadaje się na podłoża betonowe, ceramiczne, silikatowe oraz wykonane z betonu komórkowego. Tynk gipsowy maszynowy lekki TMG-1 jest wysoko zaawansowaną zaprawą tynkarską na bazie gipsu z domieszką specjalistycznych kruszyw lekkich i nowoczesnych składników modyfikujących. Charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, łatwością obróbki, bardzo dobrą przyczepnością i wytrzymałością mechaniczną.
DoP MG_TMG_02_2014 A 06_16
15_SINIAT Karta charakterystyki TMG-1 _07_04_2015
Cerapol Ekspert Karta techniczna TMG-1

KLG-1

Klej gipsowy KLG-1 jest suchym spoiwem, które po zarobieniu z wodą tworzy plastyczną, łatwo urabialną masę o jednorodnej konsystencji i dobrej przyczepności do podłoża. Klej jest stosowany do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych do powierzchni ścian wykonanych z cegieł ceramicznych, silikatowych, pustaków lub betonu.
DoP MG_KLG_02_2014 A 06_16
13_SINIAT - Karta charakterystyki Klej KLG-1 _08_04_2015
Cerapol Ekspert Karta techniczna KLG-1

Katalog produktów oraz informacje techniczne

Dane teleadresowe

Historia firmy 

Program partnerski dla wykonawców

Sklep online

**wkrótce**

Informacje dla partnerów handlowych oraz system zamówień online